Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Евалата Део!

Go down 
+4
masflow
deotj
~*OpAsNo_LuDa*~
Sunrose
8 posters
АвторСъобщение
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyЧет Окт 01, 2009 12:40 pm

Специален поздрав за феновете на Деди cheers И аз го харесвам вече sunny

видео
Върнете се в началото Go down
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyНед Окт 04, 2009 4:03 am

Тея глупости малко започват да писват чесно казано Neutral
Върнете се в началото Go down
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyНед Окт 04, 2009 11:38 am

Кое точно ти писва? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyНед Окт 04, 2009 10:26 pm

Благодаря ти Sunrose, аз направо се вцепених като видях темата Shocked. Някои хора възприемат ремикси като този с Daddy Yankee за гавра с изпълнителя или с регетона, а това далеч не е така Exclamation Правя подобни ремикси, защото ми е любопитно дали ако регетона звучеше като чалга или чалгата - като регетон, щеше регетона да се слуша повече в България и това, което съм забелязал е, че е точно така. Сигурно тогава регетона щеше да е стил НОМЕР 1 в България Very Happy Доста хора са ми казвали, че не слушат регетон защото не разбирали езика, но като чуха ремикса с Daddy ( и не само този ремикс) му се изкефиха много и хич не им пречеше, че не разбират езика Very Happy Правя ремиските си от сърце и никога с цел ГАВРА!!! С други думи това е моят начин да "зарибя" хората в България по регетона или поне един от начините ми и мисля , че наистина се получава. Ами мисля в тази тема ( така или иначе я има вече) да слагам линкове за подобни мои ремикси, мисля че ще ви бъдат интересни подобни "творения".
Приемам и критики Razz така, че не се притеснявайте да си казвате ако нещо не ви е допаднало или не ви е харесало. Благодаря още веднъж на Sunrose, нистина ме изненада Embarassed Ами ето още едно мое творение Laughing даже май е още по-брутално...

Върнете се в началото Go down
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПон Окт 05, 2009 5:08 pm

Део, ти си страшен буфер обаче Shocked Twisted Evil Аз качих микса на Деди и ти веднага, да не решат хората, че с Дон не правиш гаври Very Happy Laughing Laughing Базикам се! Относно това, за което ми благодариш, да ти кажа,че заслугата е на Идон.Той ми ги прати клипчетата и да си ти кажа право.... ненормално добър си. Само човек, които наистина разбира от музика ,може да направи нещо подобно, без да се получи някаква пошла история... Браво за това, което правиш и съм ЗА с 2 ръце (поради липса на трета Wink ) What a Face
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПон Окт 05, 2009 6:10 pm

И ти и Идон сте много печени, благодаря ви и се радвам, че харесвате нещата, които правя Smile Ето и още едно ремиксче за феновете на Wisin y Yandel...

Върнете се в началото Go down
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПон Окт 05, 2009 9:41 pm

Ако искаш deotj направо дай линк към профила си в vbox за да може който иска да види миксовете и да си даде оценката.Даже смятам , че за популяризирането на регетона трябва да се качват подобни неща в сайтове и форуми за чалга.
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПон Окт 05, 2009 10:05 pm

Ами ето това са ми всички ремикси lol!

(DeoMC RMX;)
Върнете се в началото Go down
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyВто Окт 06, 2009 12:59 am

Ами чесно казано според мене няма нужда да се правят такива миксове, за да образоваме загубените българи на тема Регетон Smile
Идея си нямате колко безбройни фенове има всъщност тази музика у нас Smile
За пример ще дам някое клипче от вбокс-а погледнете само колко пъти е гледано или колко пъти е гласувано, има клипове с повече от 40 000 посещения Smile
Чалгата си е чалга, Регетона си е регетон и това е смятам за напълно излишно да ги смесваме, вярно е че има някой песни от двата стила в които ритъма е доста сходен, но това се дължи на " Еволюцията " на чалгата Laughing
Аз също слушам чалга, но това по никакъв начин не означава, че подобни опити ми допадат за съжаление е точно обратното феновете, които харесват тази музика я харесват такава каквато е Smile
А тези които им харесва повече във варианта смесен с чалгата са на светлинни години разстояние от Регетона Smile Тях не мога да нарека фенофе Smile
Това е просто моето мнение, както винаги различно явно от на останалите Smile Съжалявам, че на повечето няма да ви хареса, но пък и никой не ви го налага все пак Wink
Поздрави Razz
Върнете се в началото Go down
iDon

iDon


Брой мнения : 26
Join date : 26.09.2009
Age : 33
Местожителство : Sofia

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyВто Окт 06, 2009 10:31 am

Аз Део съм го признал отдавна... за мене той е най-големия в тази област cheers . Според мен той допринася много за популяризирането на стила, правейки регетон ремикси на едни от най-слушаните чалга парчета, така, че мога само да кажа: "Евалата Део" Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:gaz_69
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСря Окт 07, 2009 6:43 pm

Не мога да възприема тези миксове Neutral Не мисля, че това е най-удачният начин за разпространение на регетона. Хората поне веднъж са чули регетон и когато чуят сега, смесено с чалга, надали ще им хареса повече. Аз се поставям на мястото на хора, които не слушат предимно или изобщо регетон и хич не се впечатлявам от това, което чувам!

Извинявам се за този пост, но не съм съгласна с този начин на разпространение scratch


deotj, опитай да направиш такъв ремикс, като използваш друг жанр музика, например хаус. Хаус - парчетата също имат страхотен ритъм, който според мен добре би паснал с този на регетона. Smile

PEACE! geek
Върнете се в началото Go down
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСря Окт 07, 2009 9:01 pm

Не, Део! Продължавай в същия дух Laughing cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПет Окт 09, 2009 12:33 am

Е накрая се намери поне един мислещ като мене Алелуя cheers
Върнете се в началото Go down
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПет Окт 09, 2009 8:04 pm

~*OpAsNo_LuDa*~ написа:

А тези които им харесва повече във варианта смесен с чалгата са на светлинни години разстояние от Регетона Smile Тях не мога да нарека фенофе Smile


Точно така, те са си просто чалгари! Very Happy

И не съм очаквала във форум за регетон да си говорим за чалга, която презирам! No Кажете, ако ще продължаваме така... замислям се дали да не напусна форума

Признавам "творбите" на deotj за добре направени, то и за тази музика си трябват умения.
Върнете се в началото Go down
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСъб Окт 10, 2009 12:00 am

Е това все пак е форум Smile
Може ( или трябва ) всеки да говори и да обсъжда това което го вълнува или просто да си казва мнението Smile
Има раздел Фен зона Където можем да си говорим и за всичко друго, което ни вълнува и горещо предлагам да не превръщаме повечето теми specialno za Regetona в чатове Smile
Върнете се в началото Go down
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСъб Окт 10, 2009 10:41 am

~*OpAsNo_LuDa*~ написа:
и горещо предлагам да не превръщаме повечето теми specialno za Regetona в чатове Smile

confused confused confused confused confused Какви чатове? Нали форумът е за това, да се изказват мнения... Обаче форумът си е за едно, няма да говорим за как да си сменим част от автомобила, примерно. Ама ще кажете "Коя съм аз да говоря така и щом не ми харесва, спокойно мога да си напусна форума" Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСъб Окт 10, 2009 11:48 am

"Когато говорите, думите ви трябва да бъдат по-полезни от мълчанието." — Фулър
Мисля, че все по-често ще се съгласявам с този "чичко" в бъдеще. Сега, четейки мнението на mace_yankee, се чудя има ли смисъл да се изказвам, дали изобщо някой ще прочете или не това, което пиша. Замълчах си последните дни и само четях какво пишете, главно mace_yankee и ~*OpAsNo_LuDa*~. Преди да кажа какво мисля, тъй като някоя от вас вече уточни,че това е форум и всеки има право на мнение ПО ТЕМАТА, искам да задам няколко въпроса: Кой определя какво значи ФЕН да даден тип музика? И може ли същия този човек да ми обясни не е ли възможно фен на рок-музиката да слуша регетон, фен на регетон да слуша чалга и прочее? Каква е разликата между това да си ЧАЛГАР и да си "ПРОСТО ЧАЛГАР"? Какво би трябвало да съдържа един форум за музика и изключват ли се теми, различни от музикалните? Или музикални теми, но свързани с друг жанр в музиката? Къде бихме могли да обсъждаме други неща, извън сферата на регетона, като във форума липсват засега подобни теми? И специално за mace_yankee ще задам въпроса, който тя предвиди, че ще бъде зададен: Щом не ти харесва, защо не го напуснеш?
Ако някой е прочел поста дотук, сигурно си е отговорил на част от въпросите. Аз ще се изразя така. Форумът е място за обсъждания. Дотук всички би трябвало да сме съгласни. cheers Той събира хора с различно виждания - факт! Всеки човек има право да се изкаже, да не е съгласен и дори да спори с друг, по някаква тема. What a Face Но тъй като сме обикновени хора,събрани тук, а и сме донякъде носители на типично българския манталитет, споровете винаги завършват с бой (в случая обидени) и всеки си е запазил първоначалното мнение. Никой няма да може да обеди противника си, че греши. Ето защо смятам споровете за безмислени и все пак забавни. Аз лично съм готова да споря, с когото е необходимо, ЗАЩОТО: не мисля, че нямам място във форума, не мисля, че няма с какво да съм полезна, не мисля, че слушането на чалга, ме прави фен САМО на чалгата, не мисля, че форумът е перфектен в сегашния си вид и че няма какво повече да се направи и не мисля да оставям приятелите, които срещнах тук. Rolling Eyes Същото трабва да се замислиш и ти mace_yankee - има ли за какво да си тук и готова ли си да се изправиш срещу хора, които не са съгласни с теб, и с които не си на едно мнение? Готова ли си за срещата между НАЙ-ГОЛЯМАТА регетон фенка и ЛОШИТЕ ЧАЛГАРИ ОТ ФОРУМА? Laughing Laughing Laughing Ако да - съветвам те да останеш, за мен тези хора, с които мога да споря, са най-интересната част от форума. Cool Ако не - потърси друга среда от фенове на регетона и в частност - на Деди.
Относно темата - тя е тук, в този раздел, защото в момента няма друга тема за клипове, които можем да качваме и обсъждаме, извън сферата на регетона, защото е свързана с регетона, макар не изцяло с него, а ИЗОБЩО Е във форума, защото ТВОРБИТЕ са дело на наш съфорумник, който сигурна съм приема както овации така и негативни мнения.
Определино смятам, че във форума трябва да има теми, различни от тези за регетона - там потребителите се опознават и сприятеляват. Понякога там си спечелваш и врагове, но и от тях има полза. Но тези теми могат да бъдат пуснати от всеки, не е необходимо да е администратор или модератор, и ако на mace_yankee или ~*OpAsNo_LuDa*~ им се води спор относно чалгата, относно присъствието на някой във форума или друга тема извън регетона, моля ви не се стеснявайте, а направете такава тема и дайте да спорим там. Wink
Още веднъж - Део, браво за това, което правиш! Браво,че понякога слушаш чичко Фулър и браво, че не боравиш предимно с думи, а с действия!
: pirat sunny


Последната промяна е направена от Sunrose на Съб Окт 10, 2009 10:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
томи

томи


Брой мнения : 8
Join date : 07.10.2009
Местожителство : Враца

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСъб Окт 10, 2009 12:02 pm

Е то и аз слушам чалга и какво ли още не...но както си е думата "откърмен" съм с Reggaeton-а и него най-много си го слушам,но съм БЪЛГАРИН и не мога да седна на масата и да се напия на Reggaeton тази музика не е за пиене...за това си е чалгата....а като не сте съгласни дайте да направим една тема и в нея да се обсъжда на които каквото му харесва и каквото го интересува Wink Поздрави
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyСъб Окт 10, 2009 1:04 pm

Не мисля че има какво толкова да се спори, mace_yankee е права че форума си е за регетон и не трябва да се измества акцента, но пък е нормално да има и теми извън жанра. Така че, ако просто ви се обсъжда чалгата или някакви песни от нвя, създайте си тема в категорията други теми които ви вълнуват. Аз лично нямам против чалгата, но както казах форума не е за това, а има и хора които направо я мразят, тъй че ако ви се качват чалга песни или миксове просто го правете в отделна тема.
Надявам се да не се стига до крайни мерки, като напускане само заради това. Както вече бе отбелязано, бг феновете на регетона не са толкова много и мисля че ще е жалко вместо да се обединим около тази страст да се караме за щяло и нещяло.
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyНед Окт 11, 2009 3:18 am

Интересно ми е как някои се взимат прекалено на сериозно, то това си е направо смешно до някъде Smile
И ако визирам именно една от най - специалните тук Sunrose ако беше се зачела изобщо в последния ми пост може би щеше да разбере за какво иде реч Smile
И друго боли ме фара за хора с криви разбирания Smile
Казах, че просто изобщо не ми харесват тези миксове нищо повече и не знам дали има неграмотни или просто такива, които четат само това което им изнася, но също споменах че слушам чалга и също споменах, че не си налагам мнението на никой Smile
И по повод кой определя, кой е фен и кой не Smile Ами всеки го определя за себе си така че за това е излишно да се заяждаш, ако беше прочела Иии това, щеше да видиш че съм писала, че за мен не са Фенове, а не за който и да е друг "Сеш` се" Wink

А това за раздела Фен фоза го казах с умисъл, за да си помислиш дали качваш тези клипове в правилния раздел, а не да ми умуваш че можело да се направи отделна тема ( това го знаят всички без изключения ), като може направо я направи Wink И помоли Модераторката или Администраторката да преместят тази там, защото тя вече не е част от Раздела за Регетон Smile
Даже имам скромно предложение да направиме Нов Раздел с име " Поле за Изява" и там да си правиме тези безмислени чатове или да качваме творчествата на съфорумци Wink


А и последно Sunrose точно толкова колкото е твоето място тук, точно толкова е и на всички останали Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyНед Окт 11, 2009 11:48 am

Аз не знам какво да кажа... Всеки си има мнение, всеки е прав за себе си Exclamation Мисля, че идеята на тази тема беше, който иска да си каже мнението за ремиксите, а не за това къде е мястото за темата или кой прав, кой крив... но както и да е. Не знам дали в този раздел е мястото на темата и не ме интересува, ще кажа само, че раздела се казва Reggaeton и според мен е нормално да се качва регетон във всичките му разновидности, както в случая в ЧАЛГА ВАРИЯНТ. Пък и като гледам тази тема ви е явно най - интересната, защото е най - коментираната в раздела Very Happy Very Happy Very Happy Аз лично не слагам мнения в теми, които не ми харесват. Препоръчвам ви вместо да водите безсмислени спорове да правите като мен Razz Не знам дали съм прав, но съм забелязал, че хората обичат повече да коментират това, което не им харесва, от колкото това, което им харесва Exclamation както и да е... Ясно ми е, че не може всеки да ме харесва или да харесва това което правя, за това не мога да се сърдя на никого Smile На мен лично ми харесва това, което правя, така че не мисля да спирам! И отново ще кажа... Всеки си има мнение, всеки е прав за себе си Exclamation
Върнете се в началото Go down
iDon

iDon


Брой мнения : 26
Join date : 26.09.2009
Age : 33
Местожителство : Sofia

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyНед Окт 11, 2009 7:07 pm

Вече почвам да се чудя дали не съм попаднал в детската градина... До колкото мога да чета раздела се казва " Reggaeton клипове за гледане и споделяне" , а до колкото очите не ме лъжат в клипа видях daddy yankee, може би за това sunrose е качила клипа именно тук. А вие като малките деца почнахте да я заяждате, че даже някои искаха и да напускат форума заради това - такава постъпка мога да нареча смешна. Аз лично харесвам този вариянт на песента, това какво значи, че съм "просто чалгар" ли, че немога да се нарека фен на регетона ли ? Еи големи фенове се изкарахте. Ok изказахте мнение относно клипа, всеки си има вкус и е нормално да не се хареса от всички, но не разбирам, защо го превърнахте в такъв проблем ?! Мисля, че целта на форума беше да се съберем повече фенове, и да се подкрепяме, явно не съм разбрал правилно...
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:gaz_69
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПон Окт 12, 2009 12:18 am

Еми явно сте малко тея дето виждате как седят нещата и повече такива дето автоматично взимат нечия страна, но ви разбирам Smile
И в крайна сметка фанете прочетет и вижте кой започна да се заяжда, за да прекратиме тая селяния дето се сътвори Smile
Както и двамата казахте, всеки има право на мнение и е прав за себе си Smile
Струва ми се абсолютно излишно да се коментират мненията на другите както прави Sunrose Smile
И може би ако не обръща внимание на това което пиша и не го коментира няма да се стига до такива моменти Wink Защо ще ми се явява като съдник и ще коментира какво пиша, то си е моя работа Smile След като аз не съм го правила за нейните постове да се постарае и тя да не го прави за мойте Smile

Със здраве на всички Wink
Върнете се в началото Go down
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! EmptyПон Окт 12, 2009 2:12 pm

~*OpAsNo_LuDa*~ написа:
Еми явно сте малко тея дето виждате как седят нещата и повече такива дето автоматично взимат нечия страна, но ви разбирам Smile
И в крайна сметка фанете прочетет и вижте кой започна да се заяжда, за да прекратиме тая селяния дето се сътвори Smile
Както и двамата казахте, всеки има право на мнение и е прав за себе си Smile
Струва ми се абсолютно излишно да се коментират мненията на другите както прави Sunrose Smile
И може би ако не обръща внимание на това което пиша и не го коментира няма да се стига до такива моменти Wink Защо ще ми се явява като съдник и ще коментира какво пиша, то си е моя работа Smile След като аз не съм го правила за нейните постове да се постарае и тя да не го прави за мойте Smile

Със здраве на всички Wink

Много добре казано. Браво! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Евалата Део! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евалата Део!   Евалата Део! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Евалата Део!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Reggaeton :: Reggaeton клипове за гледане и споделяне-
Идете на: