Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas EmptyПон Апр 04, 2011 10:56 pm

Ето и кадри от превюто.Аз лично много ги харесвам и с нетърпение очаквам видеото.
Върнете се в началото Go down
Lisa

Lisa


Брой мнения : 76
Join date : 06.03.2011
Age : 30
Местожителство : Казанлък

Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas EmptyВто Апр 05, 2011 10:33 pm

Да си призная на тези не им бях обръщала внимание. Знаех само No Me Vuelvo a Enamorar с J BALVIN. Днес се разрових за техни песни в интернет и разбрах, че са много добри. Яд ме е, че съм ги пропуснала Много са добри. Благодарение на теб го разбрах това Smile
Върнете се в началото Go down
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas EmptyВто Апр 05, 2011 10:58 pm

Радвам се Smile .Определено творчеството им си заслужава наистина.Изтеглила си предполагам микстейпа.
Върнете се в началото Go down
DessiYankee

DessiYankee


Брой мнения : 55
Join date : 23.09.2009
Age : 31

Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas EmptyПет Апр 08, 2011 4:44 pm

Уау, звучи свежо, ще чакам видеото!! Razz
Върнете се в началото Go down
http://daddy-yankee.bigforumpro.com/forum.htm
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas EmptyСъб Апр 09, 2011 12:00 am

Ето микстейпа на Jutha y Small , ако някой иска да си го изтегли.
http://juthaysmall.blogspot.com/2009/11/jutha-y-small-los-duenos-del-secreto_04.html
Върнете се в началото Go down
Lisa

Lisa


Брой мнения : 76
Join date : 06.03.2011
Age : 30
Местожителство : Казанлък

Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas EmptyСъб Апр 09, 2011 12:16 am

Късно. Трябваше по- рано да го дадеш. Карах брата да ми го търси. Как така се нави да ми прати линк не знам? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas   Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas Empty

Върнете се в началото Go down
 
Jutha y Small клипират новата си песен - Si tu te vas
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Reggaeton :: Reggaeton новини-
Идете на: