Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix Empty
ПисанеЗаглавие: Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix   Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix EmptyВто Мар 29, 2011 9:44 am

Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
Contagious

Contagious


Брой мнения : 166
Join date : 09.11.2010

Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix   Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix EmptyВто Мар 29, 2011 2:58 pm

Малко по-комерсиално звучи от ор'гинала и на мен лично повече ми харесва.... винаги като има много цигани ми харесва повечеVery Happy
Върнете се в началото Go down
Lisa

Lisa


Брой мнения : 76
Join date : 06.03.2011
Age : 30
Местожителство : Казанлък

Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix   Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix EmptyЧет Мар 31, 2011 1:23 am

Тези индивиди добре се вписват в песента, но на мен ми харесва повече оригинала. Smile Иначе и аз обичам да има калабалък. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix   Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix Empty

Върнете се в началото Go down
 
Jowell y Randy Ft. JBalvin, Pipe Bueno y Pipe Calderon - Mi Dama de Colombia Remix
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Jowell & Randy - Mi Dama De Colombia (Official Video)
» J Balvin ft. Jowell y Randy- Sin Compromiso (Remix)
» Jowell & Randy ft Wisin & Yandel - Loco [Remix]
» Jowell & Randy Ft Wisin y Yandel - Making of Loco Remix
» Reykon Ft. Pipe Calderon - Te Gateo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Reggaeton :: Reggaeton клипове за гледане и споделяне-
Идете на: