Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Jadiel прави ремикс на “Janquia con el Alcohol”

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin

Брой мнения : 567
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Jadiel прави ремикс на “Janquia con el Alcohol”   Пет Ное 27, 2009 5:49 pm

Ремиксът ще бъде готов в следващите няколко дни и в него ще участват доста регетон звезди като Ivy Queen, Arcángel, Wibal & Alex и Kenai.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://reggaeton.bulgarianforum.net
deotj

Брой мнения : 80
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Jadiel прави ремикс на “Janquia con el Alcohol”   Пет Ное 27, 2009 8:17 pm

Тази песен по принцип не ме кефи много, но пък може да се получи нещо интересно. Иначе Jadiel супер много ме кефи, уникален глас има този човек. Според мен повече му се отдават баладите и по-чувствените песни, просто ги прави страхотни. Например Vivo Enamorado De Ti или Princesa, а и не само тези....
Вижте профила на потребителя
Admin
Admin

Брой мнения : 567
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Jadiel прави ремикс на “Janquia con el Alcohol”   Съб Ное 28, 2009 10:35 am

Съгласна и за песента и относно баладите му си прав, просто са убийствени. На мен освен посочените, любими са ми Alargame la vida и Si pudiera volver с Wibal y Alex.
Вижте профила на потребителя http://reggaeton.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Jadiel прави ремикс на “Janquia con el Alcohol”   

Jadiel прави ремикс на “Janquia con el Alcohol”
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Reggaeton :: Reggaeton новини-
Идете на: