Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум Empty
ПисанеЗаглавие: Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум   Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум EmptyСря Ное 11, 2009 7:52 pm

Това ще стане 2010г. Romeo, обаче заяви, че не желае да се разделя с групата и след този албум иска да продължи с момчетата от Aventura. За своя бъдещ проект казва, че ще 60% бачата, останалото ще е смесица от болеро и бачата.
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум   Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум EmptyПет Ное 13, 2009 3:32 am

Супер изключително ме радва тоя факт, че няма да се раздели с Aventura за мене тяхно олицетворение е самият той Smile
Първата ми асоциация като чуя тяхното име е той Smile
Също се радвам и за самостоятелния албум, защото има много хубав глас н cheers Кара те да се разтапяш, а пък и ритъма и ручвствата на Бачатата са Уникални cheers
Върнете се в началото Go down
 
Romeo, вокалиста на бачата групата Aventura, ще издава самостоятелен албум
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Thalía и Romeo, вокалиста на групата Aventura, с нова съвместна песен
» Снимки на групата Aventura
» Tony Dize подготвя третия си самостоятелен албум, в който участие ще вземат някои от най-големите регетон звезди
» Lil Wayne ще участва в следващия албум на Don Omar - iDon 2.0
» Tito с нов албум

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Reggaeton :: Reggaeton новини-
Идете на: