Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?

Go down 
+3
deotj
iDon
Sunrose
7 posters
АвторСъобщение
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyСъб Окт 17, 2009 5:43 pm

Представете си, че отивате в любимото си клубче с любимите си приятели. Танцувате, пиете любимия си коктейл и в най-горещата точка на вечерта, любимият DJ пуска един див, ама наистина див регетон хит - кой е той според вас? Rolling Eyes Хайде да видим кой на коя песен ще избухне... Wink
Върнете се в началото Go down
iDon

iDon


Брой мнения : 26
Join date : 26.09.2009
Age : 33
Местожителство : Sofia

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyСъб Окт 17, 2009 7:58 pm

аз лично ще изпадна в екстаз, ако чуя Virtual Diva или Sexy Robotica bounce cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:gaz_69
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyСъб Окт 17, 2009 8:12 pm

определено ако е нещо на Дон Омар ще избухна, иначе и ма Trebol Clan - Me Hipnotizas бих се развъртял Very Happy
Върнете се в началото Go down
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyСъб Окт 17, 2009 9:50 pm

Честно казано бих се изкефила на всяко парче , което пуснат стига да е регетон.
Върнете се в началото Go down
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyНед Окт 18, 2009 3:11 am

В общи линий и аз бих се съсипала на която и да е песничка стига да е регетон Smile
Но точно в момента ми изникна Daddy Yankee - Que tengo k Hacer нз защо тази песен винаги ме подлудява bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyНед Окт 18, 2009 8:40 am

Наистина бих се кефила максимално на какъвто и да е регетон Very Happy Ако нещо такова се пуска в наша дискотека би било просто върха. Но ако мога да избирам, на първо място се сещам за песни на Wisin y Yandel - Ahora es, Sexy Movimiento, Noche de sexo и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyНед Окт 18, 2009 11:25 am

Съгласна съм с почти всички изброени. На мен ми се случи тези дни да пуснат до дупка Дале дон Дале в Клуб 40 в студентски град. То е нещо като кафе, като след 22:00 става бар. Стана ми ужасно готино просто... откачих. cheers cheers bounce Даже отидох до пича дето пускаше музиката , ... щото на компютър я пускаха и му стиснах ръката. Много ми се смяха, ама какво да направя.. не ми се беше случвало. Иначе бих станала да танцувам на всеки регетон, да не говорим за нещо на Дон, Sexy movimiento, Jefe на Daddy или Que tengo que hacer... много мелодично парче на Деди sunny
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyНед Окт 18, 2009 11:47 am

Направо ти завиждам за изживявянето Very Happy аз само си мечтая да отида някъде и да пуснат регетон. Обаче се надявам, че след като вече има телевизия, която върти песни в този стил - Latina F, тзаи музика ще стане по - пулярна и ще я пускат и в някои дискотеки Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? EmptyНед Окт 18, 2009 11:51 am

Аз бих се разкършила на всяко едно регетон парче... Но най-много ще издивея, когато чуя Que tengo que hacer на daddy, Wisin y Yandel - Permitame
Абе има супер много песни, дето ме карат да скачам до тавана от кеф, че ги слушам Very Happy
Лудичка съм си на тема музика lol! cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?   Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя песничка бихте искали да чуете в дискотеката?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя своя любима песен бихте искали да видите клипирана
» Търся песничка...
» Търся песничка...
» Какво мислите за тази песничка?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Фен зона :: Регетон обсъждания-
Идете на: