Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Представяне

Go down 
+23
MariqK
mayarivanova
mirkonitto
Rafael_Salgado
macaaa
El_Pitbull
mataresse
masflow
vanilla
happy_girl
gatita_90
томи
~*OpAsNo_LuDa*~
deotj
Sobrenatural
iDon
Sunrose
Emilia_
ispan3ca
mace_yankee
FAUS
eleganta
Admin
27 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Представяне   Представяне EmptyСря Сеп 09, 2009 4:24 pm

Ние с Masflow сме от Варна, студентки ще бъдем 4-ти курс. Слушаме регетон от 2-3 години и тъй като не познаваме хора от нашия град, които да слушат това решихме че може да ги открием в нета. Лошото бе, че на някои места и форуми се говори за този стил, но нямаше сайт, който да обединява регетон феновете. Така решихме да направим този форум и се надяваме повече хора, слушащи тази музика да разберат за него.Сега сте вие...


Последната промяна е направена от Admin на Съб Сеп 19, 2009 11:33 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
eleganta

eleganta


Брой мнения : 4
Join date : 16.09.2009
Age : 37
Местожителство : Харманли (Габрово)

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Сеп 16, 2009 10:47 am

Здравейте! Аз съм Кико. Студент съм. Запалих се по Reggaeton-а, когато бях за пръв път в Испания през 2004-та година. А от близо година с моя брат FAUS, който е все още там, правим от време на време преводи на песни. Така се забавляваме. Доставяме ни удоволствие, макар колумбийския и пуерториканския испански диалект да ни създава трудности. Благодаря ви за поканата! Wisin y Yandel cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:eleganta
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Сеп 16, 2009 11:52 am

Здравей, много се радвам че се присъедини към нас Very Happy И за мен Wisin y Yandel са the best!
Представяне Wisin_15
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
FAUS

FAUS


Брой мнения : 2
Join date : 16.09.2009
Age : 32
Местожителство : Valencia

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Сеп 16, 2009 9:44 pm

Здравейте !! Аз съм Миро (Мирчо за Момиченцата Laughing ). На 17 години. Живея в испания от около 3 години и половина, завърших средното си образование тук и сега уча информатика. Обичам музиката, тя е третата ми страст. Преди нея са само Компютрите и разбирасе момиченцата rendeer . По принцип слушам всичко, което ми хареса, а стилът няма ЗНАЧЕНИЕ ! Smile Предимно Хаус и Техно. А всичко останало, което ми хареса е "от мойте песнички". Запалих се по песните на Wisin y Yandell, именно заради текстовете им, защото имат много смисъл и някакси винаги ме завладяват. И заради това помагам на брат ми eleganta за превода на песничките. Това ме кара да се чyвствам добре и чувството е някак УНИКАЛНО когато искаш и най вече можеш да предадеш точно онова, което е искал да каже изпълнителят. А това е адски трудно, но резултата си стува за труда който си хвърлил !


P.S Е толкова от мен написах цял роман, ще помагам с каквото мога и все пак брат ми каза за това форумче. Wink А ако може администратора да се свържи с мен, че имам някой други идей за форумчето. lol! Idea Cool
Върнете се в началото Go down
http://radio-flirt.mrejata.us
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyЧет Сеп 17, 2009 9:56 am

Здрасти, радвам се че вече си част от форума. Според мен това, че с брат ти правите преводи и се стремите да предадете посланията на певците е прекрасно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Сеп 23, 2009 3:54 pm

Здравейте! Аз съм Стела от София, на 16 години. Страшно луда съм на тема музика и най-вече регетон. Запалих се, когато за първи път чух по радио или телевизия беше, не помня, Gasolina.... полудях по песничката, след което дойде и Rompe, която вече ме разби отвсякъде geek От тогава не спирам да се ровя за нови, още по-готини песни. Най-много се кефя на Daddy Yankee, направо му се кланям пред плаката в стаята ми Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Страхотен, невероятен.. king .. Embarassed обожавам го...


Друго за мен... - уча в професионална езикова гимназия с усилено изучаване на френски и испански език. Обичам да се занимавам и с математика, а в свободното си време, освен, че си набичвам на макс РЕГЕТОН, не пропускам и да танцувам в такт с него! jocolor Rolling Eyes Wink



P.S. А като Ви гледам всичките, аз май съм най-мъничка.... monkey хихи..
Върнете се в началото Go down
ispan3ca

ispan3ca


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 31
Местожителство : Русе

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПет Сеп 25, 2009 6:34 pm

Здравейте ,казвам се Ангел и съм на 16 години . До септември месец живях в Испания там се зарибих по регетона , но реших да се върна в БГ при приятелите си . Ходил съм на много регетон партита в Испания ,и съм се убедил че това е най-яката музика . Любимите ми изпълните ли са Daddy Yankee,Wisin y Yandel,Don Omar,Zion y Lennox,Jowell y Randy, Eloy - el nuevo nene del genero Smile Радвам се че се присъединих към форума Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:el_reggaeton?p=allvideos
Emilia_

Emilia_


Брой мнения : 16
Join date : 18.09.2009
Age : 33

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСъб Сеп 26, 2009 1:38 am

Айде и аз да се представя Wink Казвам се Емилия на 19 години съм и живея в Пловдив. Харесвам регетон от както го чух за първи път...мисля че беше през 2005. За сведения първата регетон песен, която чух беше Chulin Culin Chunfly на Voltio и Residente Calle 13, и беше записана на някакви дискове, които братовчедка ми беше купила от Щатите.
Very Happy
Друга информация...танцувам кубинска салса от близо 2 години и обожавам всякакъв тип кубинска музика, без изключения! За друго не се сещам...Много се радвам, че съм част от форума и се надявам все повече български фенове на регетона да се присъединят.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1271021600
Sunrose

Sunrose


Брой мнения : 50
Join date : 11.09.2009
Age : 34
Местожителство : Kostinbrod

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСъб Сеп 26, 2009 11:00 am

При мен както винаги всичко е наобратно Laughing Писах, писах, писах и сега чак ми хрумна да се представя. Казвам се Мария и утре правя 20 години Smile Завърших испанска гимназия в София, научих езика, обикнах го и оттам и любовта към регетона. Освен,че обикнах ритъма, можех да си превеждам текстовете и това още повече ме запали по тази музика. Smile Чух регетон за пръв път през 2004г. в Испания.. историята я има някъде из форума, не помня точно къде Rolling Eyes sunny Имам две много големи мечти - да видя Дон Омар на живо и да присъствам на регетон парти в България. Нещо грандиозно, може би на морето, лятото, стотици фенове събрани заедно, пеещи с цяло гърло любимите си хитове.... тук съм, защото мисля, че точно през този форум минава пътят на фиестата sunny
Върнете се в началото Go down
iDon

iDon


Брой мнения : 26
Join date : 26.09.2009
Age : 33
Местожителство : Sofia

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyНед Сеп 27, 2009 10:20 pm

Здравейте казвам се Виктор, от София съм, и съм на 19. Обичам фотографията, музиката и природата, а най-много обичам да ги съчетавам Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:gaz_69
Sobrenatural

Sobrenatural


Брой мнения : 3
Join date : 28.09.2009

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПон Сеп 28, 2009 7:53 pm

iDon написа:
..Обичам фотографията, музиката и природата, а най-много обичам да ги съчетавам Wink
Леле Викии, все едно за мене си го писал тва! cat
Та.. аз съм Магдалена(Маги на кратко). На 15 години съм.. от Хасково. Слушам регетон от 2005.. първата регетон песен,по която се зарибих беше Noche de Sexo. Още съм луда по Тупак... абе общо взето за мене Тупак и регетонът са всичко като музика. I love you
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Сеп 30, 2009 9:05 pm

Здравейте и при мен всичко стана малко на опаки като при Sunrose Very Happy Първо писах мнения, а чак сега се представям, но едва сега видях тази тема и за това. Още с първото ми влизане във форума успях да се изпокарам с хората във форума, за което много съжелявам Crying or Very sad Извинявам се ако съм обидил някой, повече няма да го правя Smile просто по принцип изказвам мнението си малко по остро, за което се извинявам.


Казвам се Делко на 20 год. съм и съм от София. Обожавам музиката, това е една от най - големите ми страсти. Слушам доста стилове музика: рап, R&B, хаус, чалга и др., но любимия ми е РЕГЕТОН. Запалих се по регетона точно на нова година на 2003/2004, някой беше донесъл диск с регетон и като чух за какво става дума, направо откачих. Тогава и за пръв път чух "Dale Don Dale" и от тогава за мен най великия е Дон Омар. Тогава сигурно завъртяхме тази песен 5452121358 пъти Smile В свободното ми време се занимавам с музика, правя ремикси на песни във всякакъв стил, най обичам да смесвам стиловете, тогава се получава нещо наистина много интересно. Регетона е малко познат в България, за това се опитвам да "зарибя" колкото се може повече хора по тази музика, като качвам песни с превод във vbox7.com и мои ремикси, и мисля, че се получава Smile Двете ми най - големи мечти са да видя Дон Омар на живо и да се занимавам професионално с музика, но за жалост и двете са трудно постижими.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyЧет Окт 01, 2009 9:30 am

Радвам се че си част от форума Very Happy ,вярно е че бяхме на различни мнения по някои въпроси, но разрешихме това и от моя страна вече е забравено. Що се отнася до двете ти мечти те са прекрасни и си заслужават да се бориш, за да ги осъществиш. И въпреки, че ще е сложно според мен съвсем не е невъзможно, така че пожелавам ти успех Smile
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПон Окт 05, 2009 12:09 am

То и при мене явно ще е наопъки Smile
Казвам се Десислава на 19г от София и за пръв път чух музиката която ни обединява около съвсем края на 2003 началото на 2004 Smile
От доста по - малка пък като цяло съм изключително ненормална на тема Латино музика Smile
Тренирам Спортни танци 7 години (за лично удоволствие) За оргомно съжаление за момента съм прекъснала за малко Sad

Като цяло слушам всякаква музика, малко съм импулсивна, сприхава и рязка, за което предварително се извинявам изразявам си мнението точно както ми доиде, така че се надявам да не засегна някой по някакъв начин, аз трудно се засягам Това за негативните черти. Иначе имам огромно чувство за хумор и отвръщам на всичко с това, което получавам, сравнително позитивна съм и се радвам на всички с който имаме общи интереси Smile

( Дано не съм ви дотегнала с отегчителните си дълги постове )
Върнете се в началото Go down
томи

томи


Брой мнения : 8
Join date : 07.10.2009
Местожителство : Враца

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Окт 07, 2009 4:43 pm

Еми аз се казвам Томислав и съм на 19г. от Враца...специално за регетона ми е до болка познат защото го слушам от вече 9 години Wink
Върнете се в началото Go down
gatita_90

gatita_90


Брой мнения : 27
Join date : 11.10.2009
Age : 33
Местожителство : Velingrad/Sofia

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПон Окт 12, 2009 11:27 pm

Така.. сега е мой ред да се представя Smile Казвам се Мариета, на 19 съм, от Велинград. В момента уча в Софийския 1-ви курс Smile Фенка съм на Reggaeton благодарение на брат ми, който вече 7 години живее в Испания. Той ми каза за този стил музика и първата песен, която чух беше Nicky Jam - La Gata. Още тогава разбрах, че това ще е моят стил Cool Фенка съм на Tito El Bambino, Daddy Yankee, Wisin y Yandel, Zion y Lennox и др разбира се Razz
Върнете се в началото Go down
happy_girl




Брой мнения : 1
Join date : 14.10.2009

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Окт 14, 2009 2:13 pm

Здравейте на всички,казвам се Мирела, почти на 17 години и съм от София.Сравнително от скоро слушам Reggaeton.По Reggaeton ме запали Стела(mace_yankee) ,с която сме и в един клас Very Happy .Предимно слушам Daddy Yankee .Уча в 18 СОУ и изучавам френски и испански език.В свободното ми време и в не чак толкова свободното обожавам да слушам музика. drunken
Върнете се в началото Go down
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyСря Окт 14, 2009 8:56 pm

Йее, Мирелче! И ти се появи cheers супер geek
Ще е много забавно... много се радвам bounce sunny cheers I love you
Върнете се в началото Go down
vanilla

vanilla


Брой мнения : 7
Join date : 24.09.2009
Age : 37

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyЧет Окт 15, 2009 6:36 pm

Здравейте,казвам се Кристина,от София съм...уча пластични изкуства II курс съм.Обичам да танцувам,да пътувам,да слушам регетон и бачата.Най-вече слушам Don Omar,Tego Calderon,Wisin y Yandel,Daddy ynkee,Nicky Jam и Aventura.Голямата ми мечта е да обиколя цяла Южна Америка. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1654732406&ref=
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyЧет Окт 15, 2009 9:20 pm

Добре дошла, Vanilla сред, надявам се, най-готините хора.... Smile Приятно е, когато се появяват все повече и повече фенове cheers geek
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПет Окт 16, 2009 2:25 pm

Добре дошла и от мен Very Happy И аз си мечтая да обиколя Южна Америка, дано и при двете ни тази мечта да стане реалност Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
gatita_90

gatita_90


Брой мнения : 27
Join date : 11.10.2009
Age : 33
Местожителство : Velingrad/Sofia

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyНед Окт 18, 2009 11:06 pm

Хехе, вземете ме и мен, ако ще пътувате из Южна Америка Cool Shocked lol! bounce
Върнете се в началото Go down
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПон Окт 19, 2009 1:58 am

Ооо и аз тръгвам ама веднага, ако ще се пътува bounce
Върнете се в началото Go down
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПон Окт 19, 2009 1:05 pm

И аз, и аз... Laughing
Върнете се в началото Go down
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне EmptyПон Окт 19, 2009 1:08 pm

Явно всички сме навити да заминем за Южна Америка Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне   Представяне Empty

Върнете се в началото Go down
 
Представяне
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Фен зона :: Представяне в форума-
Идете на: