Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin

Брой мнения : 567
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Чет Окт 01, 2009 4:54 pm

Мисля първата пеен е общо известна - Baby Ranks, Wisin & Yandal, Tony Tun Tun & Daddy Yankee - Mayor Que Yo

Ето и другите варианти:

Rakim y Ken-Y,Carlitos Way,Nicky Jam, La India - Mayor Que Yo remix

Wisin y Yandel - Mayor que yo 2

Wisin y Yandel - Mayor que yo 2 Remix Ft. Tony Dize & Franco El Gorila

Коя песен ви харесва най-много? Знам, че има и много други вариации и ремикси,така че ако някой има друг любим вариант да го предложи Very Happy
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://reggaeton.bulgarianforum.net
iDon

Брой мнения : 26
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Пет Окт 02, 2009 11:46 am

това е моята любима версия
Вижте профила на потребителя http://www.vbox7.com/user:gaz_69
masflow

Брой мнения : 263
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Пет Окт 02, 2009 12:30 pm

На мен ми е сложно да оределя коя версия ми е любима , но мога да кажа със сигурнст , че важното е Wisin да е там.Ето и една друга комбинция:
Вижте профила на потребителя
iDon

Брой мнения : 26
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Пет Окт 02, 2009 12:57 pm

ооо тази комбинация наистина е добра cheers
Вижте профила на потребителя http://www.vbox7.com/user:gaz_69
~*OpAsNo_LuDa*~

Брой мнения : 126
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Пон Окт 05, 2009 2:42 am

Моят най - любим вариант е на Baby Ranks, Wisin & Yandal, Tony Tun Tun & Daddy Yankee - Mayor Que Yo (първия)
Но също харесвам варианта предложен от iDon Smile
До сега не бях попадала на варианта на masflow, но също ми харесва и отправям едно най - искренно пожелание към абсолютно всички нас всеки да може да доживее да посети такъв уникален концерт като този от последното клипче Smile
Ако не тук, то поне там на техен терен, защото тръпката и адреналина ще са много по - големи Viva Wisin Y Yandel cheers cheers cheers
томи

Брой мнения : 8
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Чет Окт 08, 2009 9:27 am

Да ти кажа първата версия на Mayor Que Yo им е най-яката и излиза в албума на Luny Tunes - Mas Flow 2 през далечната 2005 година и официално има 4 ремикса на тази песен който са издадени в албуми и това са : Mayor Que Yo (Aventura Remix), Mayor Que Yo (Pina Records Remix), Mayor Que Yo (Mas Flow Remix) и Mayor Que Yo (Salsa Remix) може да добавя и линк към албум: rapidshare.com LTyBR-MasF2.rar а ето и линк към бонус CD-то на тоя албум : rapidshare.com LT_BR-MasF2BonusCD.rar
mace_yankee

Брой мнения : 75
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Чет Окт 08, 2009 10:20 pm

Първата версия ми харесва най-много! Ремикса на Wisin y Yandel също не е лош (първият), но според мен няма нищо общо с песента в оригинал...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бермудския триъгълник
» Еднорог
» Адска Хрътка
» Предупреждения и наказания за нарушаване на правилата
» Зодии и парфюми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите